Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga

Na hale Čejkovická se ještě před přesunem na finále do Bohunic odehrály zápasy v kategorii Amatéři.

Pacovští Honzíci si poradili s RON Software
Zápas mezi Pasovskými Honzííky a Ron Software lépe začali Honzíci. To se po třech minutách zápasu prosadil Matěj Doubek. Aktivní hra obou týmů nabídla celou řadu šancí. A jednu z nich zužitoval i Michal Maňas z RON Software, a tak skóre bylo rázem vyrovnané.
V polovině první části se spustil doslova brankostroj. Během 40 vteřin se prosadil znovu Doubek a jeho kolega Milan Paták, který se znovu rozvlnil síť o tři minuty později a Honzíci vedli již 4:1. Poločasový stav ještě korigoval Lukáš Jeřábek po individuální akci.
Poločasová přestávka se zdala být osudovou pro RON Software. Ti hned zkraje opět inkasovali, když zkompletoval hattrick Paták. A nadále byli aktivnější Pacovští Honzíci.
V čase 34:08 si další bod připsal Milan Paták, který tentokrát v roli nahrávače oslovil Jan Tomšů - 5:2.
Celkový postup Pasovských Honzíků ještě stvrdil dvě minuty před koncem Martin Nesvačil, a tak s bronzem odešli hráči RON Software.

Fialové Kobry těsně zdolaly IBK PořádMálo
Druhý zápas byl o poznání vyrovnanější. Utkání začalo lépe pro IBK PořádMálo. To se po přihrávce Jana Charváta prosadil Petr Musil. Vedení ale dlouho nevydrželo, za Kobry se prosadil Jakub Tregl
A skóre zápasu se i nadále přelévalo. Vedení IBK trefil Jan Charvát, ale Jan Kumstát dvěma slepenými góly otočil průběh zápasu - 3:2 pro Kobry.
Ve druhé polovině trend zápasu pokračoval. Gólem na 4:2 zvyšoval Daniel Macoun. Za minutu už to bylo ale znovu jenom o gól po té, kdy skóroval Jan Ondrášek
Dvoubrankový náskok vrátils dalším gólem Macoun, který ve 37. minutě završel hattrick - 6:2.
IBK ale nesložilo zbraně a v čase 37:21 snížil Jan Kšica a deset sekund před koncem zdramatizoval zápas Jan Ondrášek. To bylo ale vše. Gólové hody byly úspěšnější pro Fialové Kobry GLOBO GYM, a tak bronz zbyl na IBK PořádMálo.

Tento článek si četlo již: 2468 čtenářů