Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga

Opatrný začátek zápasu z obou dvou stran dokládal důležitost celého semifinále. Ani jeden z týmů se nepouštěl do vyššího napadání a spíše čekal na chybu soupeře, z čehož vyplynula i spousta soubojů i mel uprostřed hřiště.

Z ojedinělé první šance se však prosadily hráčky FbC Aligators. To se z rohu hřiště šikovně vymanila Martina Lvová a naservírovala přihrávku pro Barboru Husovou, která již neměla se vsítěním gólu větší problém - 1:0

V 7. minutě zápasu uzavřely šitbořické hráčky Black Stars na jejich obranné polovině a brankářku Veroniku Bártovou zasypaly několika povedenými střelami, což vyvrcholilo na konci 9. minuty, kdy se navýšení skóre postarala Martina Skříčková

Dvougólové vedení ovšem vydrželo pouze 14 vteřin. Hráčky Black Stars se dostaly do útočného rohu, z kterého Andrea Kadidlová nahodila míček na branku, kam si ho nešťastně srazila brankářka Aligators - 2:1.

Smolný gól ovšem Šitbořice Pozořice doslova nakopl. V průběhu jedné minuty se nejdříve po pěkné akci Martiny Skříčkové prosadila Barbora Husová, o pár vteřin na to zvýšila vedení Alžběta Švehlová.

V 17. minutě to již bylo 5:1. Veronika Bártová předvedla opět několik vynikajících zákroků, gólu Petry Jeřábkové ale nezabránila.

I přes jednoznačné vedení ale nesla velice těžce své vyloučení Lucie Honková, která se na trestné lavici neubránila slzám.

Nakonec ale mohla být spokojená. V druhé polovině zápasu již branka nepadla, vedoucí tým kontroloval zcela vývoj hry a tak si hráčky Black Stars Team, na kterých byla po čtyřech dnech zápasů velmi patrná únava, odvezly z letošního Hummel Open Game bronzové medaileFbC Aligators Šitbořice Pozořice čeká finále s týmem Hungary Select.

Tento článek si četlo již: 1093 čtenářů