Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga

V zápase FBC Sokol Adamov s itelligence Bulldogs Brno byl favorit zápasu jasný. Bulldogs nastoupili s celou řadou hráčů hrající nejvyšší českou extraligu.

První obrovskou šanci měli ale hráči Adamova, když se jeden z jejich útočících hráčů řítil sám na brankáře Turiaka, který vytáhl důležitý zákrok. Zbytek úvodu zápasu byl ale opatrný, žádný z týmů se nepouštěl do vysokého napadání a spíše vyčkával na to, co vymyslí soupeř.
Na konci 5. minuty doposud pozorná obrana Adamova nechala oprostřed své obranné poloviny zcela volného Vojtěcha Dudu, který již věděl co s přihrávkou od Petra Kadlece udělat - 1:0 pro Bulldogs.
Po gólu aktivita opadla. "Buldoci" drželi míček na svých hokejkách, ale k zakončení se téměř nedostali.
Konec 10. minuty přinesl druhý gól, kdy po rychlé akci vedené Davidem Hrazdírou zakončoval Jan Novotný.
O tři minuty později už to bylo o čtyři góly, kdy se nejdříve prosadil Ondřej Krejčí a po něm jeho kolega Jan Miške.
Druhá polovina začala tak jak ta první. Vysoká pressing Bulldogs nesl své ovoce, ale ti se ne a ne prosadit proti dobře chytajícímu Petru Dorazilovi. Ten byl ale nakonec krátký na střelu Petra Voltnera a tímto pětigólovým rozdílem také zápas skončil.

Svůj pohled na zápas na sdělil po utkání obránce Adamova David Ruber.

*Davide, hned v úvodu jste měli vyloženou šanci. Myslíš si, že by zápas vypadal jinak, kdyby se Vám ji podařilo proměnit?
Myslím si, že maximálně prvních pár minut, ale zbytek zápasu by asi byl stejně v režii Buldoků, i když se nám ho stejně nepodařilo vstřelit.

*Jak ty jako obránce jsi ten zápas viděl?
No, myslím si, že z naší strany byly zbytečný náhozy dopředu, po kterých jsme rychle ztráceli míčky a následných brejků nás Buldoci potrestali.

*Bulldogs sem přivezli několik hráčů z extraligy, proběhla před zápasem nějaká taktická porada, jak na ně hrát?
Naše taktika byla tvrdej beton, dostat hlavně co nejméně gólů, jinak jsme se vyloženě na extraligový hráče nijak nepřipravovali.

*Ty sám jsi tady na turnaji po kolikáté a jaký je cíl Vašeho týmu?
Já osobně jsem tady čtvrtý rok po sobě a cílem je postup do druhého kola play-off.

*Já ti teda Davide děkuju za rozhovor a ať se tobě i týmu daří.

Tento článek si četlo již: 1903 čtenářů