Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga

V souboji, který se odehrál na hale Veterinární nic nechybělo. Dramatický až divoký průběh plný zvratů, soubojů a ostrých zákroků na hranici faulu doprovázený mohutnou podporou obou fanouškovských táborů či hádkami s rozhodčími dotáhli do vítězného konce hráči ATU Košice.

Nejvýraznější měrou se na tom podílel kapitán týmu Roman Faith, který vstřelil úvodní branku zápasu. Hráči FBŠ Slavia Plzeň ovšem zareagovali velice rychle a během jeden a půl minuty zápas díky trefám Ondřeje Budka a Roberta Hunsdorfera zápas otočili. Ne na dlouho, jelikož slovo si vzal opět kapitán slovenského týmu a krásnou kličkou nedal brankářovi Plzně šanci - 2:2. Vedení pak ještě do poločasu vrátil na stranu Košic Ronald Gašparík.

V průběhu poločasové přestávky bylo na obou lavičkách krušno. Oba trenéři udíleli taktické pokyny, na straně Košic si však slovo doslova vzal právě Faith a své spoluhráče motivoval a povzbuzoval ještě k větší aktivitě na hřišti.

Důraznější slovo měl ale pravděpodobně kouč Plzně. Jeho svěřenci vlétli na palubovku a skóre dvěma slepenými góly opět otočili - 3:4. To bylo ovšem ze strany plzeňských vše.

Od toho momentu jako by byli na hřišti pouze Košičané, remízový stav zařídil opět mladý kapitán hrající s číslem 91, tři góly v průběhu tří minut následně určili vítěze celého utkání. A že to byl opravdu vydařený zápas ze strany Romana Faitha dokládá jeho celkově čtvrtá trefa, která celé střetnutí i uzavřela na konečném výsledku 9:4 pro ATU Košice

Ve večerním zápase se Košice střetly s pražskou Spartou YELLOW. Síly a energie, které nechaly v boji s Plzní, již ale chyběly a Sparta si tak připsala vítězství 4:2 a postoupila dál.

Tento článek si četlo již: 1118 čtenářů
autor: Michal Jilka