Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga

Na dvou hřištích haly VUT odstartovala dnes ve 13:00 ženská část turnaje Hummel Open Game.

Židenice přejely Bujaré krásavice
Turnaj odstartoval zápasem Bujarých krásavic se Sokolem Židenice a měl zcela jednoznačný průběh. Již v polovině druhé minuty se o vedení Židenic postarala Marie Halasová po přihrávce Aničky Grufíkové. A nadále na hřišti úřadovaly Židenice.
V průběhu několik vteřin v šesté minutě utkání předvedla hned tři dobré zákroky brankářka "krásavic" Radka Mládenková, ovšem o chvíli později už ani ona nestačila na gól Jany Pavlicové.
Po osmi minutách se osmělily i Bujaré krásavice a přinutily brankářku Židenic k několika dobrým zákrokům. Góly ale padaly na druhé straně. Nejdříve se podruhé v zápase prosadila Halasová, po té skórovala Regina Obrovská a poločasové skóre 5:0 uzavřela Monika Daudelová.
Ve druhém poločase se obraz hry prakticky nezměnil. Židenice kontrolovaly hru a pomalu navyšovaly náskok až na konečných 8:0.

O vítězství týmu J-e.l.i.t.a. rozhodla chvíli před koncem Žáková
Na druhém hřišti se sváděla vyrovnaná bitva mezi týmy J-e.l.i.t.a. a FBK Tvrdošín
V zápase se ujaly vedení hráčky Tvrdošínu, když se prosadila Milota Hutirová. Do minuty ale bylo srovnáno zásluhou Yvony Dostálové a tak poločas skončil remízou 1:1.
Ve 21. minutě zápasu měla obrovskou šanci Monika Körmendyová, její samostatný únik však skončil na břevně. Další šance týmu J-e.l.i.t.a., kdy postupovaly v situaci 2 na 1, skvělý zákrok ale vytáhla, a svůj tým podržela Stredanská Veronika. Do třetice ale všeho dobrého a J-e.l.i.t.a. vedly po gólu Kateřiny Dufkové. Milota Hutirová zápas ale znovu srovnala.
Rozuzlení zápasu přišlo půl minuty před koncem, kdy Michaela Žáková utekla po levém křídle a střelou zajistila vítězství celku J-e.l.i.t.a.

Bohemians neváhaly s Ženami ve výprodeji
Za tým FbŠ Bohemians nastoupila většina hráček ještě v dorosteneckém věku, i tak ale hráčky pražského celku měly hru pod kontrolou.
V 8. minutě dokázala ještě brankářka Lucie Kubínová vykrýt střelu Simony Matuškové, na dorážku Adély Kašparové už ale nestačila - 1:0. Po gólu následovala pasáž, kdy Bohemians držely míček na svých hokejkách a Ženy ve výprodeji čekaly na svoji příležitost. Ta ale do konce poločasu nepřišla.
Až ve 25. minutě zápasu přišla nahrávka od Elišky Nové do prostoru před bránu, kde se tentokrát Simona Matušková prosadila, čímž utvrdila vítězství "Bohemky" v zápase 2:0.

Tento článek si četlo již: 1621 čtenářů