Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 

První den letošního ročníku Hummel Open Game je úspěšně za námi.

 

Od ranních hodin pokračovaly registrace týmů v nově otevřené prodejně v Hervis Sportu v Galerii Vaňkovka, kde měl svoji autogramiádu i český reprezentant v alpském lyžování Ondřej Bank.

Ve 12 hodin pak byl turnaj oficiálně zahájen, čehož se ujala starostka městské části Brno - sever paní Barbora Maťáková, která obstarala i úvodní buly celého turnaje.

 

Nejpylnějším střelcem prvního dne byl Štěpán Bečva z týmu Gepardi Junior Brno, který si v zápase proti F. K. TROOPERS Moravany připsal celkem sedm branek. Pětigóloví střelci byli dva - Ondřej Hanák (Žihadla-SK JeMoBu) a David Forch (4sport florbal).

Úsměvná situace nastala na palubovce haly Vodova, kde proti sobě nastoupili FBC Ostrava a Florbal Bernolakovo. Oba týmy si na zápas oblékly žluté barvy dresů a vše dovršili do žluté kombinace oblečení rozhodčí zápasu. Vše se vyřešilo převlečením rozhodčích a obrácením dresů na rub týmu FBC Ostrava.

Večerní zápas mladších žáků itelligence Bulldogs Brno proti Tatranu Střešovice sliboval zajímavou podívanou. Brňané ovšem neponechali nic náhodě a v bohunickém Campusu na soupeře doslova vlétli a poločas vyhráli rozdílem 4:0. Druhá polovina byla podstatně vyrovnanější, Střešovicím se ovšem gól vstřelit nepodařilo a naopak ještě jeden inkasovali.

Výsledky ze všech zápasů je možné najít zde http://www.opengame.cz/seznam-zapasu

 

Tento článek si četlo již: 1176 čtenářů
autor: Michal Jilka

 

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2014/15 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic