Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 

Český reprezentant v alpském lyžování Ondřej Bank podpořil turnaj Hummel Open Game při prezentaci týmů v Hervis Sportu v Galerii Vaňkovka a v rámci své autogramiády nám odpověděl na pár otázek.

 

*Ondro, florbal je oproti lyžování naprosto odlišný sport, přes to, máte s ním nějakou zkušenost?

Mám, mám. Synové mého kondičního trenéra hráli florbal, takže jsme si s nimi byli několikrát zahrát a dost se smáli mé technice držení hole (smích).

 

*A hrával jste spíše obránce, nebo útočníka?

Naprosto všechno, já běhal i v obraně i v útoku, takže jsem byl naprosto všude. Mně dělalo problém se k tomu míčku ohnout, tak jsem si neustále přehazoval hokejku z ruky do ruky a snažil se ho nějakým způsobem odehrát.

 

*Takhle přímo nějakému florbalovému týmu fandíte?

Musím se přiznat, že mám přehled o nějakých týmech, jako například Tatran Střešovice nebo Vítkovice, ale nejsem takto přímým fanouškem žádného florbalového týmu. Bohužel, žádný brněnský tým neznám.

 

*Kromě sjezdového lyžování máte nějaký jiný oblíbený sport?

Mám rád takto všechny sporty, které i sleduju v televizi. Ze všeho asi nejvíce tenis. Dříve, když bylo více času, tak jsem i většinu sportů zkoušel. V loňském roce mě nadchl single track na kole, což je velice zajímavý sport.

 

*A přímo pro sjezdové lyžování jste se rozhodl kdy?

No, to jsem se nerozohodl já, to mě tak donutili ve 2,5 letech donutili rodiče. Tehdy jsem začal lyžovat a od té doby mi to již zůstalo až do současnosti.

 

*Já Vám moc děkuji za rozhovor a ať se Vám daří? 

Jo, já taky děkuju a ať se zase Vám turnaj podaří. 

 

Tento článek si četlo již: 934 čtenářů
autor: Michal Jilka

 

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2014/15 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic