Opengame
Amaterská
florbalová liga

20.06.2015 22:48:22

První medaile byly dnes na hale Vodova již rozdány. Bronz si z letošního turnaje Hummel Open Game odváží v kategorii Starší žákyně týmy TEMPISH FBS Olomouc starší žákyně a Black Angels.

Olomoucké hráčky skončily ve své skupině na druhém místě a ve čtvrtfinále se utkaly s FbŠ Bohemians, které vyřadily poměrem 3:1. O góly se v tomto zápase postaraly Jolana Pantělejevová, Sabrina Moravcová a Edit Brumarová.

Za to Black Angels musely o svůj postup mezi nejlepší čtyři týmy tvrdě bojovat. V zápase proti TJ Znojmo začaly výborně a po 25 vteřinách vedly 1:0. Znojmo po necelé půlminutě srovnalo, ovšem remízový stav vydržel pouze patnáct vteřin a Angels opět vedly. Po pěti minutách zápasu svítilo na tabuli skóre 3:1 z pohledu Black Angels. Naději pro znojemské hráčky vykřesela Jasmína Sertová, která ještě snížila, nicméně na druhé straně se prosadila Veronika Vyštejnová, která svým gólem zápas rozhodla. Na vítězství Black Angels pak nezměnila ani druhá trefa Sertové chvíli před závěrečnou sirénou.

V semifinále čekaly na oba týmy neporažené celky ze skupin - MMKS Podhale a Herbadent Praha SJM.

Angels nastoupily proti polskému celku MMKS Podhale. Na první gól Dominiky Buczek ještě dokázala zareagovat Eliška Chudá. Polský tým pak převzal otěže zápasu zcela do svých rukou, soupeřkám prakticky nic nedovolil a skóre se nakonec zastavilo na stavu 2:10.

Podobný osud postihl i hráčky Olomouce. Ty nezachytily doslova drtivý nástup Herbadentu, kdy v rozmezí třetí a šesté minuty zápasu vstřelily Pražanky čtyři góly a o osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Skóre za stavu 0:5 ještě korigovala Jolana Pantělejevová, konečný výsledek 1:6 z pohledu Olomouce ale poslal do zítřejšího finále Herbadent.

I tak ale poražené týmy ze semifinále neodešly z turnaje s prázdnou. Duel o třetí místo se zde nehraje a tak si hráčky odváží domů bronzové medaile z letošního ročníku Hummel Open Game.

Tento článek si četlo již: 1302 čtenářů