Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 
30.06.2015 19:57:53

Poslední kategorií, které věnujeme náš souhrn, je kategorie mužů, které se v letošním 9. ročníku Hummel Open Game zúčastnilo 33 týmů, které byly rozlosovány do šesti skupin. Již zápasy ve skupinách ukázaly, které týmy budou hrát o nejvyšší příčky celého turnaje. Dominantní postavení ukázali kupříkladu obhájci titulu Richmond, brněnští Bulldogs, kteří inkasovali pouze dvě branky, či The Edge. 

První kolo vyřazovacích bojů přineslo kromě dvou kontumací také vyřazení jedněch z favoritů The Edge, které vyřadili hráči Last Minute. Velice jednoduše pak prošly do dalšího kola celky Bulldogs Brno či Polámanej Mixér nebo Hattrick Brno. 

Již osmifinále proti svedlo švýcarský tým Zug Selection a BSP Libertu. Hráči Zug doplatili na neproměňování šancí a z turnaje byli vyřazeni. Dále následně pokračovali i Bulldogs, Gullivers Brno, švédský Köping, Polámanej Mixér, pražští Wizards, Hattrick a také Richmond.

Jedinou jednoznačnou čtvrtfinálovou bitvou bylo derby brněnských Gullivers s Buldoky, kdy Bulldogs neměli sebemenší problém své soky vyřadit. I švédský tým Köping dohrál po té, co těsně vypadl s Polámaným Mixérem. Hattrick Brno padl s Wizards Praha a předčasným finále byl označován souboj Liberty a Richmondu. Ten vyvrcholil až v samostatných nájezdech se šťastnějším koncem pro obhájce prvenství.

Semifinále proti sobě posunulo Richmond a Bulldogs Brno, po němž se z postupu mezi nejlepší dva celky radovali právě Buldoci. Ty ve finále doplnili Wizards Praha, kteří si nechali utéct náskok s Polámaným Mixérem a o svém postupu rozhodli až v nájezdech. 

Finálový souboj už nabídl pouze dominanci brněnského týmu itelligence Bulldogs, kteří si vypracovali čtyřbrankový náskok a ani snížený Wizards nezměnilo nic na jejich titulu na Hummel Open Game.

Tento článek si četlo již: 1848 čtenářů
autor: Michal Jilka

 

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2014/15 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic