Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 
29.11.2014 16:06:36

Konec roku se nezadržitelně blíží a je pomalu na čase začít plánovat ten následující, tedy 2015. Pokud se ve vašich plánech objeví nevšední sportovní zážitek, máme pro vás dobré zprávy, Právě jsme totiž spustili registraci na již devátý ročník brněnského florbalového turnaje Hummel Open Game 2015. Pokud toužíte změřit své florbalové dovednosti s týmy nejen z České republiky a Slovenska, ale i Švédska, Švýcarska, Maďarska či Srbska, je Hummel Open Game tou správnou volbou.

Stejně jako v minulých letech je turnaj rozdělen do dvou termínů. Od 18. do 21. 6. 2015 bude probíhat Hummel Open Game pro mladší ročníky a o týden později, tedy od 25. do 28. 6. 2015, pak nastoupí dospělé kategorie.

Během turnaje budete moci opět využít i doprovodný program, který bude o něco bohatší, než loni. Těšit se opět můžete na zvýhodněné vstupné, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s Jungle Parkem, Hvězdárnou Brno, Technickým muzeem, Paintball Hall nebo Minigolfem na Lesné. Novinkou bude možnost zajít si na prohlídku Vily Tugendhat, která patří na seznam památek UNESCO. Více informací o doprovodném programu přineseme v některém z dalších článků.

Přijďte i vy zažít fantastickou atmosféru brněnského turnaje Hummel Open Game 2015
 

Tento článek si četlo již: 1181 čtenářů
autor: Dan Koubek

 

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2014/15 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic